další kouzla

31. března 2006 v 14:10 | čarodějka |  Kouzla
Srdeční kouzlo
Do květináče zasadíte květ. cibulku a každé ráno pronesete čarovnou formuli: "Ať rostou kořeny. Ať rostou listy. Ať rostou květy a nechť narůstá i láska ... ke mně."
Kouzlo pro zvýšení přitažlivosti
Zapalte vonné tyčinky s vůní růže a spalte několik vlasů svého milého. Před vonným kouřem si přejte, aby jeho láska k vám, byla co největší.
Kouzlo pro štěstí (dubová koupel)
Při novoluní napusťte vanu horkou vodou, přidejte dubové listy a několik kapek oleje z citrónové šťávy. Při vstupu do lázně držte žalud a pronášejte: "Očisti mého ducha i mou duši a učiň můj život bohatým." Vychutnejte si koupel a žalud vystavte prvním slunečním paprskům. Ovažte si ukazováček červenou stužkou a soustřeďte se na to, že teď je žalud vaším talismanem.
Kouzlo pro zbožňování
Připravte si malé papírové kartičky (počet - podle písmen ve jméně vašeho milého), na každou napište jedno písmeno, rozprostřete po stole popsanou stranou vzhůru. Poté sevřete větší minci v dlaních, soustřeďte se na svého milého a představujte si jeho tvář vyrytou na minci. Asi po 5 minutách položte minci mezi lístečky a nechte takto ležet 3dny a 3noci. Poté darujte minci svému milému a jakmile ji utratí kouzlo je dovršeno.
Květ světla (keltské zimní kouzlo pro povzbuzení)
Rozprostřete na podlahu žlutou látku a pokropte ji několika kapkami krvavě rudého třezalkového oleje. Několika dalšími kapkami pomažte 2 žluté svíčky a připravte si 2 svazky žlutých květů. Posaďte se doprostřed látky, za sebe a před sebe postavte zapálené svíčky, vedle sebe umístěte svazečky. V dlaních držte nejkrásnější květy, soustřeďte se na teplo svíček a odříkávejte: "Ó blahodárné světlo, obklop mě nyní, dej úlevu mé duši v její nejtemnější hodině." Představujte si, jak provoněné světlo svíček proudí ke květinám a odtud proniká celým vaším tělem. Snažte se udržet v koncentraci asi 20 minut.
Šálek lásky (afrodiziakum)
Stříbrnou minci noste u sebe až do úplňku, pak ji vložte do dlaně a vystavte měsíčnímu světlu. Zatímco mince se nabíjí měsíční energií, soustřeďte svoji mysl na svého milence. Když večer přijde, kdy chcete "šálek lásky" použít, přejeď nabitou mincí připravené lístky šalvěje a bazalky (musí jich být tolik, aby dobře pokryly dna dvou číší). Energie měsíce se tak přemístí do lektvaru. Vložte lístky do číší a zalijte likérem (medovina nebo streggy). Nechte hodinu louhovat. Pak můžete s partnerem nápoj vypít. Chuť na milování se dostaví u obou stejně rychle.
Péče o kariéru (anglický rituál)
Ve čtvrtek ráno zapalte zelenou svíčku. Zavřete oči a představte si, jak světlo svíčky kolem vás vytváří ochranný obal. Na kousek papíru napište své jméno i to čeho chcete dosáhnout. Svíčku pak zhasněte a uchovejte pro pozdější opětovné použití. Celý den noste ve své blízkosti papír, stříbrnou minci a 2 žaludy. Když se vrátíte z práce domů, zapalte svíčku a žaludy i minci krátce protáhněte jejím plamenem. Potom žaludy i minci zabalte do papíru a zahrabejte je na zahradě svého domu či jiném příhodném místě. Opakujte tento rituál každý rok, aby vaše kariéra úspěšně pokračovala.
Kouzlo štěstí
Rozmístěte do kruhu střídavě 4 červené a 4 zelené svíčky (v hlavních směrech kompasu - sever, severovýchod...) Doprostřed tohoto kruhu postavte sklenku vína a misku s jedlými semeny nebo ořechy. V levé ruce držte během celého rituálu oblázek, který představuje neustálý koloběh života a vesmír. Jako první zapalte severní svíčku, pak vstupte do středu kruhu a vhoďte jedno semínko do vína. Potom vyslovte své přání a současně semínko snězte. Tak pokračujte i s dalšími sedmi svíčkami podle směru hodinových ručiček. Až bude zapáleno všech osm svíček, posaďte se do svého plápolajícího kruhu. Vypijte víno a v ruce držte oblázek, který vám přinese štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 andrea volemanová andrea volemanová | E-mail | 27. dubna 2007 v 22:23 | Reagovat

velice mě zajímá magie,to je moje oblíbená věc ráda čaruju alenejraději s klukama

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama