kouzla lásky

31. března 2006 v 13:32 | čarodějka |  Kouzla
Připoutání
Existuje množství způsobit jak přičarovat podstata je však jedná - vytvoří se astrální podoba a "dosadí se" do podvědomí onoho člověka. Tím vytvoříte nutné podmínky, aby zainteresovaný člověk co nejčastěji vybavoval vaši podobu. V jeho vědomí se pořád budou odehrávat fantazie, jak se s vámi setkává, mluví apod. Kromě toho během kouzla se budete nalaďovat se na energetické pole onoho muže. V podstatě přičarovaný člověk, začíná cítit duchovní a fyzickou přitažlivost, potřebu být s vámi co nejčastěji a projevovat svoji lásku. Následující krok je nejdůležitější: být svému princi co nejvíce nablízku a komunikovat s ním. Někomu možná bude stačit jen úsměv, jiný bude potřebovat pořádné nakopnutí.
Připoutáním můžete ublížit - pozor na to!!! Nerovnováha může vzniknout,když se budete snažit vyvolat jen vášeň, nebo platonickou lásku. Hlava a srdce musí být v rovnováze. A ještě jedna věc. Nikdy nezkoušejte připoutávat zadané lidi!!! Nechcete přeci stavět své štěstí na neštěstí jiných?
Nejlepší doba pro milostná kouzla
Pátek, přibývající měsíc po setmění. Důležité - magie je doplňkem k reálnému světu. Bez konkrétních činů z vaši strany se nic nestane.
Vyzkoušejte mnohotvárnost svého svádění. Využívejte magii vůní, milostné elixíry, kouzelná slova, umění kadeřníku a návrhářů. Spojte tajemství a skutečnost! Pozornost vašeho miláčka bude upřena jen na vás.
Budete potřebovat:
1 láhev na šroubování, nebo dobře uzaviratelnou
1 celé jablko
2 růženíny
2 svitky skořice
Květy (růže, nebo pota-pouri) - červené a růžové
Vaši fotku
Hodně medu
Postup je velmi jednoduchý.... Postupně vkládejte všechny suroviny do prázdné láhve a zaplňte ji ke kraji. Zalijte medem a velmi dobře uzavřete. Nezapomeňte na sílu vizualizace - při sypání se snažte si vzpomenout, jaké to je, být šťastně zamilovaný a úplně poblázněný z lásky. Je to krásný pocit a Vy nemáte cítit lítost ani smutek, ale tu krásnou radost, kteoru k sobě přivoláváte.
Těsně pře uzavřením láhve odříkejte zaklínadlo:
Kouzla, sny a přání,
Ať se plní znenadání
Až přijde ten správný den
Síla mé lásky přivede mého
ideálního partnera/ku sem!
Laskavá buď, chytrá a tolerantní
S Tebou bude krásný každý náš den
Toť mé přání, toť můj sen!!
Nechť se tak stane!
Láhev pečlivě uzavřete a postavte na několik hodin na slunce... a ponechte si ji blízko u sebe v bytě, je to krásný výtvor, a jistě bude sloužit jako krásná dekorace.. Jednou za měsíc ji nechte nabít na slunci. Pokud by se některá část začala kazit, láhev vyhoďte, nebo ji zahrabejte hluboko do země!
Budete potřebovat:

*Pastelky, papír
*vonný olej - nějaký, který nedráždí pokožku!
*2 růžové svíce /lze zaměnit za červené/bílé
*cca 20gramů růžových lístků/lze zaměnit za šalvěj/rozmarýn/skořici

Postup: Budeme si malovat. Namalujte sami sebe a svého milovaného(budoucího)jak jste šťastní a zamilovaní. Nejlépe v pozici, kdeVás partner drží za ruku, jdete na romatickou procházku, nebo Vás žádá o ruku, nebo sedíte nad večeří,kupuje Vám květiny nebo...však Vás už nějaká romantická obrazová představa jistě napadne. Namalujte co nejpřesněji, jak by jste se v tu chvíli chtěla vidět. (nejde o talent, ale o nadšení...) Nedoporučuji kreslit partnerovi obličej, ani tam kreslit např. Brada Pitta..(soudnost, přátelé:o) Až bude umělecké dílo hotovo, položte ho na stole tak, aby jste na něj dobře viděla.

Na podložku vyvsypte bylinku do tvaru drdce. Srdce tak velkého, aby se tam vešel olej a dvě svíce. Vezměte poté obě svíce a olejem, který jste si vybrali (jen tak pro zajímavost - jak Vám voní láska?) lehce potřete se slovy :

Žehnám Vám láskou
Žehnám Vám čistotou
Žehnám Vám vášní
Žehnám Vám jistotou


Obě svíce postavce do prostřed srdce z bylinek a mezi ně postavte olejíček. Představte si proud bílého světla které prozáří obě svíce, bylinky i obraz. Musí zářit jasným zlatavým světlem. Toto světlo postupně ze všech těchto předmětů se spojí v jednu kouli zářícího světla a toto světlo se bude chvíli vznášet před Vámi. Potom se rozdělí na poloviny a jedna polovina světla se pomalu a něžně snese do oleje a zlstane v něm, druhá se vnoří do Vašeho srdce, kde se promění na malý zářivý drahokam. Ten drahokam si prohlédněte a požehnejte mu, požádejte ho, aby Vás dovedl k Vaší lásce. Jeho světlo Vás prozáří a nenechá Vás samotné. Pomalu se vraťe zase zpět k sobě a do sebe a dokončete rituál.

Svíce nechte dohořet a bylinky i zbytky svíček zahoďte. Obraz si nechte někde tak, aby jste na něj další dva týdny viděli a potom se ho také zbavte. Olejíček používejte v malém množství na kůži kolem zápěstí a nebo krku kdykoliv se budete cítit sama a nebo kdykoliv půjdete do "nadějné" společnosti:o)
Hodně štěstí!

Na lásku

jak na to: Kup si pár celočervených svíček (ne jen červeně obarvených na povrchu) a vytáhni z nich knoty. Dej je do hrnce a rozpusť na sporáku. Vznikne ti hmota, ze které, až trochu vychladne, vymodeluj dvě figurky. Jedna bude ty, druhá tvůj "objekt". Do figurek vyškrábej jména a svaž je provázkem k sobě. Na tři dny a noci je ponoř do vody. Pak je vyndej a ještě jednou roztav. Při tom říkej: Budeme vždy jedna duše, navždy takto spojeni, nikdy víc nás neodloučí, nebudeme raněni. V této chvíli tavím srdce, ať z něho zmizí chlad. Odteďka mě jednou provždy budeš mít jen rád.
Pak z vosku vymodeluj srdce a zaklínadlo zopakuj.
pozor! Srdíčko musíš opatrovat jako oko v hlavě! Jestliže ho ztratíš, tvůj idol si tě už nikdy nevšimne. Na lásku jak na to: Kup litr červeného vína a tenkou červenou svíčku. Po půlnoci dej víno na sporák a nech malinko povařit. Těsně po varu do něj přidej čtyři lžíce medu. Až se rozpustí, přisyp trochu rozmarýnu a meduňky. U kuchtění říkej: TY ke mně - JÁ k tobě, TY za mnou - JÁ za tebou. JÁ k tobě - TY ke mně, JÁ za tebou - TY za mnou. Pak na svíčku navleč svůj prstýnek a zapal ji. Do vychladlého odvaru nakapej tolik kapek vosku, kolik má písmen jméno tvého miláčka (počítá se i příjmení). Odvar přeceď přes čistou bílou látku, a pokud budeš mít možnost, dej mu malinko napít. Stačí doušek.
pozor! Jestli to s ním nemyslíš dobře, začne tě nenávidět. Víno musí pít ze sklenice v pátek večer, ty si můžeš taky loknout. Jestliže ti trochu odvaru zůstane, po čtyřech dnech ho musíš vylít.
a) Vystřihni z papíru srdce a napiš na něj jména kluků, kteří se ti líbí.
Pak ho otoč popsanou stranou dospod a propíchni ho jehlou na
libovolném místě. Propíchnuté jméno bude patřit tvé budoucí lásce!
když se netrefíš do žádného jména, znamená to, že si na lásku ještě
nějaký čas počkáš anebo, že to pravé jméno na srdci chybělo.
b) Chceš zjistit, jak se bude jmenovat tvůj kluk, kterého v nejbližší
době potkáš? Než půjdeš spát, dej si pod polštář kartičky, na které
napíšeš klučičí jména. Ráno po probuzení si jednu vytáhni, a hned
se to dozvíš!
c) Chceš vidět ve snu svoji budoucí lásku,Kup si sušenou levanduli,
naplň s ní plátěný pytlíček, dobře ho zavaž a dej pod polštář. Krásné
sny o tvém vyvoleném.
d) Nastříhej z papíru třináct stejných kartiček. Pak napiš na šest z nich
voděodolným fixem svoje přání. Zamíchej kartičkami a všechny je
polož na dno misky nebo umyvadla. Pomalu na ně malým proudem
nalévej vodu a pozoruj popsané kartičky. Ta, která jako první vyplave
na povrch, ti napoví, které přání se ti splní. Pokud vyplavou nepopsané
kousky papíru, na splnění svých přání si budeš muset ještě chvíli počkat.
e) Jen pro odvážné!!!
Tohle je jen pro silné nervy. O půlnoci zapal svíčku a zhasni světlo.
Postav se před zrcadlo a opakuj, že chceš vidět tvář svého budoucího
kluka. Musíš se hodně soustředit… a magie začne působit! Nad tvým
ramenem se objeví obrys klučičí tváře.
Příklad milostného kouzla:
Magie tří uzlů
Potřebujete: červená vlněná nit, růžový, levandulový a jasmínový olej. Anebo vaše oblíbený parfém.
zapalte svíčku.
Vezměte nit a zavažte jednoduchý uzel. Přitom představujte jak zhušťujete své přání a vůle do jednoho bodu. Vyslovte v tuto chvílí.
"Silou mého přání se naplní tento uzel"
navlhčete uzlík růžovým olejem. Musíte představit jak vzplanul malý majáček vašich snů a naději.
Zavažte další uzel přímo na první a vyslovte.
"Světem moji lásky se osvítí tajné spojenectví"
tentokrát sevřete do uzlíku své pocity a navlhčete ho levandulovým olejem.
Třetí uzel ztělesňuje všechny vaše tajná přání spojené do jednoho gesta. Tady musíte pronést.
"Nakolik pevné jsou tyto uzly natolik bude pevná naše láska". Navlhčete jasmínovým olejem (v případě, že nebudete mít potřebné oleje, použijte svůj oblíbený parfém).
Po vykonání kouzla schovejte provázek nedaleko místa bydliště svého miláčka. Nebo zakopejte tam kde obvykle chodí. Udělejte v noci ze čtvrtku na pátek. Čekejte až se tajné stane skutečným…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dana Dana | 16. července 2007 v 15:59 | Reagovat

opustil vás někdo koho milujete a chcete zpátky? Věříte na kouzla. Seznámím vás s člověkem, který tyto věci doopravdy umí. 739374276

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama