kouzlo na usmíření

31. března 2006 v 13:24 | čarodějka |  Kouzla
Pokud jste se s někým pohádali a chtěli by jste se usmířit a nebo se alespoň omluvit i lidem, se kterými z nějakého důvodu nemůžete být v kontatku, lze použít toto jednoduché kouzlo, díky kterému se o této záležitosti jistě spolu začnete bavit,nebo pokud spolu nejste v kontaktu, dostane se k němu Vaše poselství duchovní cestou.
Budete potřebovat
2 světle modré, nebo bílé svíce(malé!)
Dopisní papír a obálku
Nyní můžete začít,postup je velmi jednoduchý. Na chvíli se zamyslíte a představíte si rozhovor s bytostí, které chcete něco sdělit, vezmete papír a napíšete jej jako běžný dopis, ale přesto - napište do něj všechno. To co mu skutečně chcete říct třeba už dlouhou dobu a k čemu nenacházíte odvahu. Jakmile dopis dopíšete, postavte na něj svíci, na kterou nakreslíte jednoduchý znak šipky, směřující nahoru. Až svíce v klidu dohoří ( proto malou, aby jste nebyli třeba vzhůru půl noci:o), vezměte dopis a vložte jej do obálky, kterou nadepište, jako by jste ji chtěli odeslat. Obálku zalepte a na zadní stranu nakreslete pentagram.I na dopis položte svíci a na ni
nakreslete zjednodušený znak letící obálky. Až svíce dohoří,
bude kouzlo téměř hotovo. Ke konečnému úspěchu ji položte na místo, kde
na ni uvidíte a nechte ji tam tak měsíc, poté ji neporušenou spalte.
Jen pozor, aby ji někdo skutečně neodeslal a nebo nečetl =)
Kouzlo na usmíření
Potřebuješ:trochu odstáté vody, kousek oranžového šátku, tělový pudr, 3 křemeny.
Jak na to:Omyj 3 křemeny v odstáté vodě, popraš je tělovým pudrem poté, co jsi je oranžovým šátkem usušila do sucha. Při tom řekni tato slova: "Hádka je menší a menší, zlá slova zmizí jako mráčky ve větru." Potom ber jeden po druhém a během toho, co je budeš brát do ruky, se koncentruj, abys ze svého těla dostala všechen stres a hádky. V momentě, kdy pocítíš, že se ve tvém těle rozhostil klid a mír, řekneš následující slova: "Tohle přání nás spojí, všechny rány z hádek, ať kouzelně se zhojí." Kouzlo i hádku ukončíš tím, že kameny zabalíš do kapesníku a hodíš do řeky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama