různá kouzla

26. března 2006 v 16:22 | čarodějka
Pro milovníky magických obřadů mám jedno kouzlo, které vám může přinést jasné a sladké sny. Budete při tom pracovat s bylinkami, které už od pradávna k čarodějkám patřily. Používaly se ostatně v každé kultuře k různým účelům. Zajímavé je, že každá oblast měla své vlastní rostliny k utišení bolesti, srážení horečky, proto nevolnosti i pro dobrý spánek. Dnes si takové bylinky můžete koupit v obchodě, ale vždy se ujistěte, že nakupujete ty správné a od těch správných lidí. Bylinky totiž velmi snadno přebírají energii toho, kdo je nasbíral. Dostanete teď recept na bezpečný, jednoduchý a účinný nápoj, který vám pomůže usnout a přinese hezké sny.
Na šálek čaje budete potřebovat jednu lžičku sušených heřmánkových kvítků, půl lžičky sušených mátových lístků, špetku práškového zázvoru a špetku muškátového oříšku v prášku. To vše dejte do misky a přidejte 300ml vařící vody. Směs nechejte pár minut vylouhovat a při tom zpívejte tato slova: "Sladké bylinky na spaní v tomto čaji smíchané, naplňte mne a přineste mi sny nezdané. A´t výborně zachutná mi ten výluh koření s květinami a med s citronem přidaný.
Čaj potom přeceďte do čistého hrnečku a pijte ho teplý nebo studený, s přísadou citronu a medu. I malé množství této kouzelné tekutiny vám pomůže rychleji usnout a vyjasní vaše sny.
JAK SE ZBAVIT PARTNERA, KTERÉHO UŽ NEMÁTE RÁDA A ON TO NE A NE POCHOPIT:
Potřebujete, aby odešel co nejrychleji a sám. Najděte si vhodnou chvíli, kdy nebudete rušena. Nejlepší je den je sobota, den Saturna, v období, kdy měsíc ubývá. Zapalte bílou svíci a přes její světlo si vizualizujte podobu onoho nežádoucího milence. Představujte si, jak od vás odstupuje . Couvá dál a dál. Pošlete ho tak daleko, jak chcete, aby od vás stál. Třeba až do velké dálky, až ho uvidíte jen jako malou tečku. To záleží na vás. A od samého počátku mu neustále opakujte: "Odcházíš ode mne, už mě nemiluješ" a podobně. Pokud vaše počínání nemělo žádaný efekt a váš partner se drží jako klíště, musíte přitvrdit. Seberte mu nějakou součást oblečení. Třeba ponožku, kapesník, nebo tričko. Ovšem věc musí být nošená a nevypraná. Tuto ukořistěnou věc důkladně spalte. Při pálení si neustále připomínejte účel svého počínání. V ohni si vizualizujte onoho muže, jak odchází. Popel ze spálené věci dobře rozmělněte a se slovem " Sbohem" rozfoukejte po větru. Pokud budete důsledná, razantní a přesná, uvidíte, že za krátkou dobu se dozvíte smutnou zprávu, že vás přítel opouští.

OCHRANA PROTI NEPŘÁTELŮM
Každému z vás se může čas od času stát, že se ocitne v kolektivu, nebo ve společnosti, která se k vám chová nepřátelsky. To je velmi zlé. Jste nuceni čelit atmosféře, ve které je vám pěkně dusno. Není ale třeba se dlouho trápit. Mám pro vás radu. Napište si na kousek papírku: Ať se vrátí ďábelské oko zpět svému majiteli! Papírek si zvěste okolo krku nebo si jej třeba zastrčte do podprsenky, pokud jí nosíte. Pokud chcete svůj triumf ještě umocnit a získat zpět ztracenou rovnováhu co nejrychleji, Představte si všechny dotyčné ve společnosti bez oblečení. Pěkně si je jednoho po druhém postupně svlékněte. Uvidíte, že všichni velmi rychle znejistí. Jenom se hlavně nesmíte začít smát. Asi by vaše chování opět nebylo pochopeno. A ta nejdůležitější rada na konec. Nikomu při tom nepřejte nic zlého ani škodolibého. Na celou věc se dívejte s láskou, pozitivně a s humorem.
JAK PŘIVOLAT LÁSKU
Kouzlo pochází se staré Germánie. Růže tam byly symbolem mlčenlivosti a růže jsou také hlavní rekvizitou , která je k tomuto kouzlu potřeb. Záleží také na barvě růže. Bílou růži nosili lidé, kteří spolu chtěli potají hovořit. Také to, co se v přítomnosti růží řeklo, nesmělo být vyzrazeno. zvlášť vyznání lásky. protože růže byla zasvěcena bohyni lásky, Venuši. O té se říká, že zčervenala, když ji spatřil Jupiter nahou v lázni a tak se z bílé růže stala červená. Kouzlo, které vám dnes prozradím, je určeno těm, kteří nemohou najít partnera svých snů. Tak tedy: Budete potřebovat červenou a bílou růži. Na papírek napište , jaký by měl být váš vysněný milenec nebo milenka. tento papírek potom zamotejte okolo ustřiženého pramínku svých vlasů. nyní vezmete obě růže a rozříznete jejich květ i stonek podélně
napůl. Potom k sobě přiložte půlku červené a půlku bílé růže a svitek papíru s vlasy vložte mezi ně. Obě poloviny pak svažte růžovou stuhou dohromady , každou z nich polibte a vhoďte do plynoucí vody. Třeba do potoka. Zbylé dvě poloviny růží uložte do země a nakonec poproste Venuši, aby vašemu kouzlu požehnala.
Kouzlo zajišťující štěstí a splnění přání
Potřeby: 4 červené a 4 zelené svíčky
Sklenka vína
Několik poľivatelných semen nebo ořechů
Kulatý oblázek
Postup: Svíčky rozmísti do kruhu,střídavě od jedné a druhé barvy a v hlavních směrech kompasu.(Na sever,severovýchod,východ,jihovýchod,jih,jihozápad,západ a severozápad.)Doprostřed tohoto kruhu postav sklenku vína a misku se semeny nebo ořechy.V levé ruce drľ během celého rituálu kulatý oblázek ,který představuje neustálý koloběh ľivota a vesmír.Jako první zapal severní svíčku,pak vstup do středu kruhu a vhoď jedno semínko do vína.Potom vyslov své přání a současně semínko sněz.Tak pokračuj i s daląími sedmi svíčkami a postupuj ve směru hodinových ručiček.Můľeą své přání také rozdělit na osm částí,a pronést je tedy postupně jak budeą zapalovat jednotlivé svíčky.Aľ bude zapáleno vąech osm svíček,posaď se do středu svého plápolajícího kruhu.Vypij zbytek vína jako úlitbu světu a drľ v ruce oblázek,který ti přinese ątěstí.
Maďarský nápoj krásy pro zářivé vlasy a mladistvý půvab
Potřeby: Rozmarýnový a slunečnicový olej
Papír,pero a červený inkoust
Snítka rozmarýnu(větvička rozmarýnu)
Sklenice pramenité vody
Postup: Přidej 5 kapek rozmarýnového oleje do 25 ml slunečnicového oleje.Vmasíruj si olej do vlasů důkladně aľ ke kořínkům.Zavři oči a vdechuj tu báječnou vůni.Napią červeným inkoustem na papír své jméno,vloľ snítku rozmarýnu do sklenice pramenité vody a prones zaříkadlo: "A« MOŘSKÝ OPAR UMOCNÍ MÉ KOUZLO,DO NÁRUČE MI VLO®Í LÁSKU A PŘÁTELSTVÍ" Ponoř papír do vody,aby se tvoje symbolické esence rozpustila a poté jej opět vyndej.Potom si vymyj olej z vlasů a pro poslední opláchnutí pouľij pramenitou vodu.Snítku rozmarýnu nos pro zbytek dnes u sebe,abys zvýąila účinek kouzla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama