věštění s kyvadlem

31. března 2006 v 16:00 | čarodějka |  Věštění budoucnosti
Jak vyrobit kyvadlo: 1)Sežeň si nějaký kamínek,korálek nebo křížek který je pro tebe DŮLEŽITÝ! Důležité je aby měl dírku.
2)Dírkou pak prostrč tenkou nit,drátek nebo řetízek.
Všechno si pečlivě přečtěte!!!
Jak to funguje: Podvědomě přijímáš energii,která tě obklopuje.I tvé podvědomí uvolňuje určitou energii.Funguje to,protože všechny vnější energie aktivují stejně jako tvé myšlenky nervové impulsy a stimulují drobounká svalová vlákna ve tvých prstech.Aniž by sis toho všimla,přenáší se tento pohyb na kyvadlo.Čím jsi citlivější a vnímavější,tím více se ti otvírají dveře k tvému podvědomí.Musíš mít pevnou ruku a při věštění úplně vypnout,skoro meditovat.Nesmíš se snažit kontrolovat své myšlenky nebo je řídit!
Jak na to: Posaďte se ke stolu. V místnosti jste nyní jen vy sám, mobilní telefon, rádio, televize, i hi-fi věž jsou vypnuty.Nakreslete si na papír dvě kolmé oboustranné šipky, které se kříží zhruba uprostřed.Vezměte si své kyvadlo a nad tímto papírem, držíc jej v ruce (neopírejte se loktem o stůl, a druhou ruku mějte volně složenou na stole či do klína). Kyvadlo dejte nad místo, kde se šipky kříží a bez sebemenšího pohybu rukou se soustředíme na kývání směrem, nahoru dolu, tedy od vás k vám. Po čase přejděte na houpání zprava doleva...Později by se vám mělo dařit vychylovat kyvadlo i v kruzích.Nebuďte smutní pokud to nejde.Chce to obrovskou trpělivost,soustředěnost a trénink!
Věštby: Kyvadlo říká ANO, NE, nebo zůstane nejisté. Nic jiného se vám přihodit nemůže.Nejprve si s kyvadlem ujasněte, co bude jaká odpověď, ale snažte se mu "vnutit" , že rotace po směru hodinových ručiček znamená ANO proti směru NE, jelikož taková polarita má mnoha a mnohaletou tradici, dodržovanou třeba i v magickém tanci. Stagnace, nejisté kolísání či měňavé pohupování značí nejistotu,nejednoznačnost... Klaďte zpočátku jednoduché otázky, ale takové, na jaké neznáte odpověď (můžete však zkusit i ty, na které ji znáte, aby jste si ujasnili, že si s kyvadlem "rozumíte"). Pokud zjistíte že si s nim "nerozumíte" vyměňte ho za jiné,zkuste jinou místnost...chce to čas než najdete to pravé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama