Duben 2007

Šálek

23. dubna 2007 v 18:36 | Mišule |  Věštění z kávové sedliny a čajových lístků
Šálek,ve kterém budete čaj louhovat,napřed trochu předehřejte. Měl by mít rovné dno a světlou barvu,nejlépe bílou nebo krémovou. A pokud má ještě stěny nahoře širší než u dna, půjde vám věštění úplně samo. Do šálku nasypte dvě lžičky čaje a přelijte vařící vodou. Máte-li doma jen sáčkový,nic se neděje. Prostě ho roztrhněte. Lístky zalijte vařící vodou a chvilku louhujte. Pak čaj pomalu upíjejte a přemýšlejte nad konkrétní otázkou,na kterou by vám věštba měla odpovědět. Nepijte do dna-na usazeném čaji musí zůstat trochu tekutiny.

Co čísla znamenají??

21. dubna 2007 v 16:52 | Mišule |  Věštění z kostek
Prosím jestli budete kopírovat,tak jedině se zdrojem!!
1-začněte na sobě konečně pracovat,zvyšte si kvalifikaci,začněte se učit jazyky,nebojte se počítače. Všechno se vám bude brzy hodit.
2-všechny vaše dlouhodobé problémy se náhle jako mávnutím proutku samy vyřeší. Pomůže vám rodina,příbuzní a zcela nečekaně i sousedé.
3-nedělejte ve svém životě žádné zásadní změny,prodělali byste. Važte si toho,co máte. Pěstujte a chraňte si všechny vztahy a přátelství.
4-seznámíte se s někým zajímavým a vám i vašemu okolí prospěšným. Ani to nebudete čekat a začnou se dít zvláštní,ale vítané změny.
5-věnujte se více rodině či partnerovi. Udělejte si čas na své rodiče,sourozence a další příbuzné,uvidíte,že vám to přinese jen užitek.
6-čeká vás skvělý rok,budete spokojení,šťastní a úspěšní jak v zaměstnání,tak v soukromí. Není vyloučen sňatek či pracovní postup.
7-nečekejte nic dobrého. V práci se budete muset pořádně otáčet a doma se připravte na občasné bouřky. Zlepšení nastane napřesrok.
8-věnujte pozornost svým financím,hrozí vám ztráta místa nebo nějaká špatná investice. Neutrácejte a každý výdaj si dobře rozmyslete.
9-nebraňte se své chuti něco nezvyklého vytvořit a dokázat si,že leccos umíte. Teď je pravý čas,dojdete uznání okolí a budete šťastní.
10-čeká vás velké překvapení,musíte ale ukázat,že si poradíte v každé situaci. Vezměte rozum do hrsti a iniciativu do svých rukou a dobře se rozhodněte.
11-čeká vás mnohé pokušení,budete muset bojovat sami se sebou. Leckdy to opravdu nebude jednoduché,ale vy to nakonec zvládnete.
12-máte šanci na velkou peněžní či věcnou výhru. Určitě si vsaďte sportku,kupte si los nebo se přihlaste do nějaké televizní soutěže.
13-prožijete něco obrovského,radost a štěstí budou tento rok patřit k vám. Čekají vás nezapomenutelné zážitky a chvíle.
14-máte před sebou dlouhou cestu. I když žádnou neplánujete,může se stát,že se na ni budete muset vydat. Ale nebojte se,vše dobře dopadne.
15-vaše plány pro příští rok se přičiněním někoho dalšího či nějakým zásahem zvenčí úplně změní. Nic se ale neděje,bude to pro vaše dobro.
16-vaše dávná touha a nejtajnější přání se může právě tento rok vyplnit. Chce to jen nečekat a trochu se přičinit,aby šlo všechno snáz. Uvědomte si,že štěstí musíte chytit a ne jen čekat,až si na vás sedne.
17-nebude to pro vás příliš šťastný rok,i když v podstatě o nejde o nic životně důležitého. Bohužel ale boj s lidskou hloupostí a zlobou vám vezme hodně energie a občas vám zkazí náladu.
18-očekávejte důležitou a pro váš další život zásadní zprávu. Všechno ale dobře a důkladně zvažte,neskočte na lep různým chytrákům,mohli byste totiž později hodně litovat svého rozhodnutí.

Co potřebujeme na věštění z kostek?

21. dubna 2007 v 16:07 | Mišule |  Věštění z kostek
Potřebujete tři obyčejné kostky a namalovaný kruh o průměru 30cm. Máte-li vše připraveno, hoďte všemi kostkami dovnitř. Body kostek,které zůstaly v kruhu sečtěte a můžete začít věštit. Každá kostka,která skončí mimo kruh,se nepočítá. Pokud žádná kostka nezůstane v kruhu,opakujte hod ještě jednou,nezůstanou-li ani pak kostky uvnitř,už nepokračujte. Není vhodný den,zkuste to jindy.

Ruka vzduchu

21. dubna 2007 v 16:04 | Mišule |  Chiromantie
Popis:čtvercová dlaň,prsty jsou štíhlé a nejméně tak dlouhé jako dlaň,často i delší. Linie a vzory bývají tenké nebo jemné,ale jasné a zřetelné.
Charakteristika:lidé se vzdušnou rukou bývají čilí,touží po poznání a jsou vzdělaní. Dovedou se dobře vyjadřovat-slovy nebo gesty. Hodně pracují,a to často na několika různých úkolech najednou. Bez práce si svůj ani neumí představit a pokud se najednou ocitnou bez zaměstnání, má na ně nečinnost zhoubný vliv. Působí sice vyrovnaně a rozjařeně,musejí ale tuto rovnováhu neustále duševně vyrovnávat a v tom se odrážejí jejich vlastní myšlenky a pocity. Kolem těchto lidí se neustále něco děje,a život lidí v jejich okolí je tak stále zajímavý.

Ruka země

21. dubna 2007 v 15:11 | Mišule |  Chiromantie
Popis:čtvercová dlaň,prsty krátké a často podsadité. Na těchto rukách nacházíme většinou malý počet jasně rozeznatelných vzorů,ty se však výrazně rýsují.
Charakteristika:tito lidé bývají pomalí,spolehliví,prakticky zaměření a velmi vytrvalí. V citové rovině představují uklidňující,vyrovnaný pól ve všech sociálních vztazích a souvislostech. Svých profesních cílů dosahují s neotřesitelnou snaživostí. Sice později než ostatní,zato však o to jistěji. Pokud se drží svého rytmu,bývají velmi zdraví,hektika a štvaní je vyvede z rovnováhy.

Ruka ohně

21. dubna 2007 v 15:10 | Mišule |  Chiromantie
Popis:krátké prsty a obdélníková dlaň. Prsty bývají často silné. Linie ruky bývají výrazné a dobře čitelné.
Charakteristika:lidé s ohňovou rukou bývají energičtí,činorodí a zpravidla se těšívají dobrému zdraví. Ve své mysli bývají citově založení,extrovertní,často i mírně popudliví a vznětliví. Většinou z nich vyzařuje charisma. Rádi vládnou ostatním,takže je dost často najdeme na vedoucích pozicích. Bývají úspěšní v soukromí i v povolání a svým tvůrčím nadšením dodávají lidem kolem sebe stále nové impulsy.

Ruka vody

21. dubna 2007 v 14:57 | Mišule |  Chiromantie
Popis:obdélníková,spíše úzká dlaň,prsty dlouhé nebo velmi dlouhé a štíhlé. Vzory a linie této ruky se rýsují zřetelně a jemně,na ruce najdeme velké množství znamení.
Charakteristika:nositelé vodní ruky bývají citliví a introvertní,zamyšlení a kultivovaní. Působí sice harmonicky a pokojně,ale nedokáží odpouštět. Neradi bývají v popředí a potřebují často odpočívat. V povolání i v soukromí se projevuje jejich idealismus a smysl pro odpovědnost a rádi pracují pro jiné.

Luna v Rybách

20. dubna 2007 v 16:14 | Mišule |  Luna
Zřejmě vás čeká období stresů a zmatků. Možná budete mít méně energie,vyhýbejte se ale povzbuzujícím látkám(káva,alkohol,léky). Znamení Ryb reaguje na podněty velmi emocionálně, proto je moudré vyhýbat se konfliktům na pracovišti i doma. Choulostivější jsou chodidla. Věnujte jim dostatečnou péči,např.reflexní masáží,pedikúrou nebo chůzí naboso. Vyhýbáme se zákrokům a operacím v oblasti kotníků,chodidel a prstů.

Luna ve Vodnáři

20. dubna 2007 v 16:14 | Mišule |  Luna
Vodnářské znamení je známé svým vizionářských pohledem na svět,proto vám někdy může unikat realita. Tyto dny přejí novým nápadům a plánování budoucnosti. Je čas společenských aktivit,které však můžou přinést i tělesnou únavu. Háklivější jsou lýtka a žíly. Tělu dopřejte prevenci v podobě relaxačních uvolňujících cviků,sprchy a masáží. Vyhýbáme se operacím a zákrokům v oblasti lýtek,nohou a žil.

Luna v Kozorohu

20. dubna 2007 v 16:13 | Mišule |  Luna
Je to vhodná doba k soustředění se na profesní růst. Citové a partnerské záležitosti odložte na jindy. V tyto dny bývají citlivější kosti,kolena a klouby. Pomůže horká koupel a masáž končetin i kloubů,například kostivalovou nebo kafrovou mastí. Tělu dopřejte dostatek vitamínů,zeleniny a ovoce. Pro potěchu těla i mysli poslouží něco z aromaterapie. Vyhýbáme se zákrokům a operacím kolen,kloubů a kyčlí.

Luna ve Střelci

20. dubna 2007 v 16:12 | Mišule |  Luna
Tato doba je vhodná pro obchody,komunikace i cesty. Jste otevřenější,dokážete přijímat vše nové. Znamení Střelce ovládá nohy a má je taky choulostivější. Pozor na stehna,boky,kyčle a celkovou pohyblivost a motoriku těla. Proto se doporučuje v tomto období zbytečně nezatěžovat tělo. Dopřejte si lenošení nebo masáže. Vyhýbáme se operacím a zákrokům v oblasti stehen.

Luna ve Štíru

20. dubna 2007 v 16:12 | Mišule |  Luna
Luna působí silněji,proto můžete být citlivější a taky zranitelnější. Obraťte pozornost směrem k sobě. Naslouchejte řeči těla,snažte se vyladit svou psychiku. Časté jsou totiž výkyvy nálady ,podezíravost a větší kritičnost vůči druhým. Pro zklidnění nervové soustavy může posloužit relaxační aromatická koupel. Nebo si dejte čaj pro dobrou náladu(meduňka,dobromysl). Vládne smyslnější nálada v lásce větší vášnivost. Vyhýbáme se zákrokům a operacím pohlavních orgánů.

Luna ve Vahách

20. dubna 2007 v 16:11 | Mišule |  Luna
Zvyšuje se touha po harmonii,klidu,přátelství a pohodě. V popředí pozornosti je řešení partnerských otázek a problémů. Rozvíjí se umělecké a tvůrčí myšlenky. Znamení Vah může podnítit větší citlivost v oblasti ledvin i urologického systému. Proto se doporučuje dbát na pitný režim a v případě potíží podpořit vylučování bylinkami nebo teplými sedacími koupelemi. Vyhýbáme se zákrokům a operacím v oblasti ledvin

*Mlask*

19. dubna 2007 v 20:44 | Mišule |  Ostatní
PUSINKA
Takže pro všechny,kteří chcou bejt zdarma opusinkováni je tenhle odkázek!! Mno i pro ty ostatní,prosím klikněte.Pusku všeeem!!

Luna v Panně

19. dubna 2007 v 20:33 | Mišule |  Luna
Očekávejte větší přecitlivělost-duševní i fyzickou. Je dobré věnovat zvýšenou pozornost zažívání,protože v lidském těle vše souvisí se vším. Hlídejte si dostatečný pitný režim, který napomáhá dobrému trávení. Dobré jsou bylinky s hořčičnany(zeměžluč,pelyněk, fenykl, řebříček,máta). Nebudete mít chuť nic řešit,raději se věnujte sobě. Vyhýbáme se zákrokům a operacím v oblasti žaludku a trávicích orgánů.

Luna ve Lvu

19. dubna 2007 v 20:33 | Mišule |  Luna
Lví znamení přináší těmto dnům touhu uspět,zviditelnit se. Je vhodná doba pro obchodování, konkurzy a zkoušky. Rozvíjí se tvořivost k zacílení k romantickým chvilkám. Měli byste dávat pozor na srdeční a cévní systém. Omezte konzumaci kávy a alkoholu(je více stimulován krevní oběh). Určitě zapomeňte na větší fyzickou zátěž. Vyhýbáme se zákrokům a operacím v oblasti srdce a srdečního systému.

Luna v Raku

19. dubna 2007 v 20:32 | Mišule |  Luna
Luna působí ve svém znamení Raka silněji. Jste přecitlivělí,nervózní,je pravděpodobné časté střídání nálad. Citlivost se může projevit v poruchách trávení a žaludeční nevolnosti. Raději neplánujte důležitá rozhodnutí a pracovní schůzky. Doporučuje se věnovat čas rodině,dětem a partnerovi. Prohlubujte rodinné vztahy. Vyhýbáme se zákrokům a operacím hrudníku a prsou.

Luna v Blížencích

19. dubna 2007 v 20:31 | Mišule |  Luna
Živlová podstata znamení Blíženců je vzduch. Jejich planetou je posel Bohů Merkur, a to je také určující kvalita těchto dnů. Zatoužíte po komunikaci,společnosti a zážitcích. Chce se vám cestovat,plánujete změny. V těchto dnech je možné oslabení dýchacího systému,doporučuje se pobyt v přírodě. Vyhněte se prašným nebo zakouřeným místům. Vyhýbáme se zákrokům a operacím plic a plicního systému.

Luna v Býku

19. dubna 2007 v 20:31 | Mišule |  Luna
Vibrace zemního Býka propůjčuje těmto dnům pomalejší jednání. Zkrátka vyčkáváte. Pozor na zdraví! Hrozí nachlazení,bolesti v krku. Je proto dobré vyhýbat se chladným nápojům a zmrzlině. Lásce se v této době daří,je znát vliv Venuše,vládkyně Býka. Neváhejte a plánujte příjemné chvíle ve dvou. Vyhýbáme se také zákrokům a operacím v oblasti krku,šíje a krční páteře.

Luna v Beranu

19. dubna 2007 v 20:30 | Mišule |  Luna
V těchto dnech jsou lidé nabití energií. Hravě zvládají práci i povinnosti. Zvyšuje se zároveň bojovnost a snaha něčeho dosáhnout. I když máte dost energie,mohou se objevit zdravotní potíže-bolest hlavy,potíže smyslových orgánů. Můžete také pociťovat zvýšený zájem o výdej a uvolnění energie(sport,sex). Vyhýbáme se zákrokům a operacím na hlavě a v oblasti všech smyslových orgánů.