Květen 2007

Magický třináctý spřátelený blog

27. května 2007 v 19:58 | Mišule |  Spřátelené blogy všeho zaměření
Další fajn bloček..Nebudu se moc rozepisovat,ale najdeš tam třeba bleskovky,pictíky a další. Koukněte se na mlk.blog.cz/

12.spřátelený blogís

26. května 2007 v 14:48 | Mišule |  Spřátelené blogy všeho zaměření
Tohle je blog jedný bezva holky,se kterou se mi podařilo spřátelit naše blogísky!Má bloček hezky promakanej a je tam spousta zajímavých věcí jako například jazykolamy,optické klamy,soutěže nebo vtipy.
Povinně kouknout na
michalusky.blog.cz/

Rituál podzimního slunovratu

25. května 2007 v 19:06 | Mišule |  Rituály
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Na oltář položte slaměnou pannu z obilí a ozdobte ji spadaným listím a podzimními plody. Svíce na oltáři musí mít bary podzimu,a tak budou oranžové,hnědé a žluté. Jedna velká svíce pro bohyni bude bílá. Na oltář položte kulatý bochánek s hrozinkami a medem a bílé víno. Uzavřete kruh a vzývejte bohyni:
,,Moudrá matko přírody,bohyně největší,za naši práci dala jsi nám odměnu. Ze všeho,co máme,ti chceme dát. S láskou jsme pro tebe připravily úlitbu,s láskou ji přijmi. Přijď mezi nás a oslavuj s námi konec hojnosti a konec léta.''
Hledejte v sobě skrytou sílu a podívejte se do budoucnosti. Svého touhy a skrytá přání zasejte do země,ať jako semeno vzklíčí,až přijde jejich čas. Odevzdejte se plně bohyni. Ochrání vás a převede přes temný čas do omlazujícího jara. Příroda je moudrá a silná. Život má mnoho podob a nikdy nekončí. Je krásné být součástí tohoto koloběhu.

Rituál první sklizně

25. května 2007 v 19:03 | Mišule |  Rituály
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Oltář si ozdobte zralými klasy,polními květy,letním ovocem a červenými a žlutými svícemi. K oltáři si připravte kulatý chléb a víno. Uzavřete kruh a vzývejte bohyni:
,,Matko země,královno nejmoudřejší,voláme tě! Otevři své lůno a zajisti nám hojnost,letní slunce zapadá,kolo se pootočilo,rok se pomalu uzavírá.''
Pozvedněte svou sílu ke slunci a proste zemi o úrodu. Uchopte se navzájem za ruce a povídejte si. V dokonale uzavřeném kruhu přemýšlejte,jak zlepšit své životy. Jak urovnat spory,najít toleranci a sílu k novým pokusům o lásku. Poraďte si a navzájem se podporujte. Na závěr si společně posílejte bochník chleba. Jedna druhé přejte dostatek a hojnost. Pijte víno a zpívejte. Chlebem a vínem uctěte i bohyni.

Rituál letního slunovratu

25. května 2007 v 19:02 | Mišule |  Rituály
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Bohatě si ozdobte oltář letními květy a plody. Použijte mnoho svící všech barev. Váš oltář musí přímo zářit. Do středu postavte jednu zlatou svíci pro slunce. K oltáři si připravte sladké víno,med,medové pečivo a sladké plody. Své vlasy si ozdobte květy nebo věncem z letních květin. Uzavřete kruh a vzývejte bohyni:
,,Máš sílu zralé ženy a tvoje krása dosahuje vrcholu,kráčíš lehkým krokem krajinou a pod tvým dechem vše rozkvétá. Slunce září a točí se nad vší pozemskou krásou,louky jsou plné květů a klasy zlátnou. Přinášíš štěstí,které cítíme skrze tebe. Ohřej naše srdce,aby i v temnotě zimy našlo sílu. Velká Bohyně,ty zralá krásko,přines nám radost v podobě hojnosti.''
Se zvednutýma rukama vzývejte léto a děkujte za jejich sílu. Požádejte všechny čtyři živly, aby pomohly úrodě dozrát. Pošlete svou sílu všem,kteří ji potřebují. Vínem a trochou z každého jídla proveďte úlitbu bohyni a potom i vy tancujte a zpívejte,a jezte a pijtte. Oslavte radostně přicházející čas hojnosti.

Co si čarodějnice obléká

25. května 2007 v 19:02 | Mišule |  Čarodějnice
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!

Nejpřirozenějším oblečením pro čarodějnici je její nahota. V této podobě se odehrávají oslavné nebo zasvěcovací sabaty,které jsou výhradně ženskou záležitostí. Rituálním oblečením pro čarodějnici je dlouhá volná košile z bílého plátna,která má v žaludeční oblasti červený pentagram. K výbavě patří dlouhý plášť s kapucí. Hlava zůstává odhalena, kapuce se stahuje přes hlavu a obličej pouze při velkých obřadech,a to ve výjimečných případech. Nohy jsou vždy bosé. V případech,kdy není možné být bosa,jsou povoleny sandály,ale musí být určeny pouze k rituálním účelům. Spodní prádlo není žádné,a pokud ano,musí být čisté,bílé a taktéž pouze pro rituální účely. Toto oblečení je ochranné a čarodějnice jím dává sobě i okolnímu světu najevo,že vstupuje do magického světa a otevírá všechny smysly. Žena,která není vyznavačkou žádného čarodějnického kultu,se asi těžko zúčastní sabatu a s největší pravděpodobností neprojde ani zasvěcením. Rituály bude provádět sama,aby pomohla sobě nebo svým přátelům. V takovém případě si můžete dovolit jistou benevolenci. Vyřaďte ze svého prádelníku bílé spodní prádlo a ve svém šatníku najděte volné,pohodlné šaty. Pentagram si na šaty namalujte,ale také ho můžete mít zavěšený na krku. Přidat sandálky pro případ potřeby nebude určitě problém. Toto oblečení užívejte pouze při svých rituálech. Zda budete,nebo nebudete mít čarodějnický plášť,záleží na vás.

Problém není jen v Africe

25. května 2007 v 19:00 | Mišule |  Hlad/obezita
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Problém není jen v Africe,ale i v zemích Jižní Ameriky a v Asii. Zde všude se vyskytují děti s obličejem plným much a vypouklými bříšky. 40% všech dětí trpících podvýživou žije v Indii. Indie díky podvýživě přijde ročně o 10 miliard USD z důvodu snížené produktivity práce a na nákladech za zdravotní péči.
Křesťané na jihu umírají hlady,protože islámská vojska zabírají to,co si chudí lidé vypěstují na svých políčkách. Proto je tam hladomor,mnoho měst zaniklo,nemocnice jsou v dezolátním stavu,celá země je ve velké krizi. Většina obyvatel již na svých polích nic nepěstuje,je to podle nich zbytečné,protože vojáci ze severu přijdou a všechno,co si vypěstovali,jim seberou. Jsou tam sice humanitární pomoci a když se lidé dozví,že někam přijela humanitární pomoc, cestují tam,aby se najedli. Někteří však na cestě zemřou. Cestou pijí jakoukoliv vodu,ale většina vody je ve špatném stavu,tak mají nemoci,nemocnice také nejsou v dobrém stavu(ty lepší),ty ostatní nefunkční,neboť je také poničily boje-občanská válka.
Pro lidi v jižním Súdánu jsou jídlo,pití,léky vzácností. Stovky miliónů,téměř jedna miliarda obětí hladu a podvýživy,nabádají lidstvo ke zvratu tohoto smutného stavu a k snaze vytvořit svět dočasně živených lidí. Nelze být déle nečinnými svědky zejména současného utrpení obyvatel Afriky trpících hladem a obětí hladomoru. Lidé umírají hladem a žízní a žádají světovou veřejnost o pomoc.

Hlad

25. května 2007 v 18:59 | Mišule |  Hlad/obezita
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Každé tři vteřiny na naší planetě umírá dítě v důsledku extrémní chudoby-z hladu,kvůli nedostatku kvalitní vody nebo na nemoci,kterým lze předcházet. Každý den takřka 30 tisíc dětí. Za dva týdny zemře více dětí,než kolik obětí si vyžádala ničivá vlna tsunami na konci roku 2004,za rok 2005 tak ze světa zbytečně odešlo více dětí než má Česká Republika obyvatel.
Ve 20.st.rádi věříme tomu,že obrovský pokrok ve vědě a technice dokáže zázraky ve všech sférách života a že zajistí blahobyt celému lidstvu. Jenže tohle platí jenom v průmyslově vyspělých zemích s vysokou životní úrovní. Ve světě se dosyta najedí dva lidé ze tří. Těm, kteří mají to štěstí,že žijí v bohatších zemích,kde má každý jídla víc než potřebuje,může tenhle problém připadat neuvěřitelný. A přece je pravdivý. Hlad není jen nepříjemný pocit, který někdy cítíme před jídlem. Je to především strašlivá pohroma,jíž každoročně padnou za oběť stovky tisíc lidí,zejména dětí. Hlad je v současnosti hlavním problémem v rozvojových zemích. Jenže při současném růstu počet obyvatel na naší planetě bude hlad již brzo vážnějším problémem než terorismus.
Vyspělé země vyrábí tolik jídla,aby byl syt každý muž,žena i dítě na zeměkouli. Mnoho lidí se snaží hubnout a utrácí nepředstavitelné částky za prostředky na hubnutí,ale ve světě mezitím trpí chronickou podvýživou podle FAO 815 miliónů lidí. Zpráva OSN uvádí,že ,,množství potravin,které městský obyvatel vyhodí do odpadků,obsahuje v průměru tolik kalorií,kolik jeden Asiec nebo Afričan potřebuje na 24 hodin,aby neumřel hlady''.

Jedenááááctý spřátelený blogííííís

25. května 2007 v 17:56 | Mišule |  Spřátelené blogy všeho zaměření
Tohle je mocky bezva bloček!Spřátelila jsem se tentokrát s Káťou.Najdete tam věcičky jako třeba bleskovky,testy,jazykolamy, Simpsonovi,Madagaskar..Prostě moooc díky za spřátelení!
Povinně kouknout na
bonny13.blog.cz/

Kouření

25. května 2007 v 16:07 | Mišule |  Drogy
Pls tohle nekopčit,pre jsou to myšlenky,který sem sepsala sama!
Nemusím snad říkat,že kouření škodí zdraví.Píšou to snad na každý krabičce cigaret,ale popravdě-dělá si z toho nějakej kuřák snad něco??Řekne si snad při pohledu na krabičku s varovným nápisem:,,Proboha,kouření škodí zdraví??To musím okamžitě přestat!!'' ,a zahodí krabičku??Tak s tímhle by nejspíš nepočítal nikdo.Jo,kouření škodí,ale je každýho věc,jak s touhle informací naloží.Buď toho nechá ještě dřív,než začal a nebo se tomu poddá.Buď-anebo.
Popravdě spousta mladých lidí začala kouřit proto,že nechtěli nějak vyčnívat z řady.Nevinná otázka typu:,,Dáš si?'' může někdy nastartovat kouření s takovou intenzitou,že člověk kouří až dokud neumře.Odpovědět NE je v tomhle případě dost nepravděpodobný,protože si pak ostatní myslí,že ten,kdo odmítne,je buran.Je to sice dost povrchní,ale platí to.Taky sem na tuhle otázku odpověděla JO,protože sem se nechtěla lišit.Znervozňovalo mě,jak na mě všichni s napětím koukali,jak se předvedu.
Poprve to nebylo nejhorší,ale když jsem to zkusila podruhý,totálně jsem se znemožnila.S nejlepší kámoškou jsme už dlouho přemejšlely,že bysme to mohly zase zkusit(poprvé jsme to zkoušely spolu a ještě se spolužačkama),ale neměly jsme odvahu dojít k trafice a říct prostě:,,Dvě kusovky!'' Všechno se vyřešilo,když jsme měly ještě s jednou kámoškou dámskou nakupovací jízdu a ona vytáhla cigára.Bylo to jasný.Od tý doby jsem nestrčila cigaretu do pusy,snad jen když jsem zkoušela nafotit šokový fotky.
Když se tak porozhlídnu kolem sebe,vidím tolik lidí,co kouří!Nejvíc jich je asi v naší třídě-z 29 kouří asi třetina.Mno jak to řekla učitelka-jsme banda výrostků-takže některý z tý třetiny nejedou jen v kouření a hulení,ale byly doby,kdy kluci čichali toluen a ředidlo,do školy přišli sjetý nebo spolužák vytáhnul z kapsy perník.Ožralost byla jen slabej odvar.A to jsme město,který má sotva 7 500 obyvatel.
Jsme vůbec taková zvláštní třída..Vyjímkou u nás není ani pokus o sebevraždu(bohužel třetí z našeho trojlístku se pokusila zabít),čichání ředidla nebo kouření považuju za to mírný,co se stává v každý druhý třídě.Co bych snad dodala na závěr?Jestli se dostanu taky do blázince,noste mi prosím alespoň buchty!

Další cena

25. května 2007 v 15:21 | Mišule |  Blog
za bleskajdu od Smíška!Jestli se budete chtít podívat na její stránky,tak v rubrice Spřátelené blogy všeho zaměření ji najdete.Díky za cenu,budu s tebou určitě soutěžit dál!Mějte se krásně.

Amulet pro získání lásky

24. května 2007 v 19:41 | Mišule |  Amulety
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Tento škapulíř si můžete zhotovit pro přivolání konkrétního muže,ale i muže,kterého zatím neznáte. V období,kdy měsíc dorůstá,v pátek dvě hodiny po setmění,si sedněte na klidné místo tak,aby vás nikdo nerušil. Zapalte růžovou svíci,před ni položte mušli naplněnou levandulí,kořen zázvoru a růžovou růži. V klidu se uvolněte,nikam nespěchejte. Dívejte se do plamene a představujte si muže,jehož lásku chcete získat. Pokud nemáte na mysli někoho konkrétního,pak si představujte,jak by měl podle vás vypadat. Potom si ušijte(ručně) pytlíček z růžového přírodního materiálu. Do něj vložte čtyři lístky z připravené růžové růže,špetku levandule,kousek kořene zázvoru a kousek růžového křemene. Amulet dobře zavažte růžovou nití a zavažte devíti uzlíky. Při každém vázání uzlíku vyřkněte jednu vlastnost,kterou by váš budoucí milovaný měl mít. Při vázání buďte razantní a důrazná. Nakonec škapulíř přidržte nad plamenem,aby se očistil,avšak nezačal doutnat,a přitom říkejte:
,,Venuše,mocná bohyně,vyslechni moji prosbu,pomoz mi obdařit tento amulet svou silou. Dovol mi přivábit lásku tím nejlepším způsobem. Slibuji vděčnost za veškerou lásku v mém životě. Sílu,kterou mi láska dodá,předám těm,kdo ji potřebují. Staniž se!''
Amulet,jejž jste získala,má velkou sílu,a proto jsou jeho účinky různé. Musíte přesně vědět, co chcete,protože se vám mohou začít dvořit i muži,od kterých to nečekáte. Jakmile si však vyberete a s mužem se spojíte,musíte amulet okamžitě zničit. Nejlepší je poslat ho po vodě. Pokud tak neučiníte,začne mít opačné účinky,volený muž se od vás odvrátí.

Esence vzbuzující milostnou touhu

24. května 2007 v 19:40 | Mišule |  Kouzla
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!

Prach ze tří růžových poupat smíchejte s několika kapkami olivového oleje,červeného vína, medu a vlastní krve. Vše dobře promíchejte,aby se směs dobře spojila. Esenci uschovejte v obalu od krému nebo v lahvičce a noste stále u sebe,aby vás nemohla překvapit nečekaná situace. Kdykoli jí můžete přidat trošku milenci do jídla. Úspěch je zaručený,reagovat bude i muž,který ještě neprojevil své city.

Jak učarovat muži,kterého milujete

24. května 2007 v 19:38 | Mišule |  Rituály
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!

Když měsíc dorůstá,smíchejte rovným dílem cukr,rozsekané květy konvalinek a kořen zázvoru. Při výrobě této směsi si neustále opakujte:,,Ty ke mně a já k tobě,budeme spolu.'' Při opakování přání si vizualizujte svého drahého. Když vše dokončíte,uložte směs do lahvičky,a pak už nezbývá než využít té správné příležitosti a spokojeně pozorovat,jak váš milovaný směs polyká. Pozor! Směsi přidávejte opravdu málo,naše babičky říkávaly pod nehet. Konvalinka je jedovatá,a tak by se snadno při předávkování mohlo vašemu miláčkovi udělat špatně. To by potom jen těžko projevil úžas nad vaší nadpozemskou krásou.

Spřátelení s Liiiindou

24. května 2007 v 17:17 | Mišule |  Spřátelené blogy všeho zaměření
Tenhle bloček je taky úplně nej!Jak sem ho uviděla,prostě mi padnul do oka a sem moc ráda,že sme spřátelily!Je to super blog o všem možným a majitelce se zaručeně poved!Mimochodem tohle jsem od ní dostala za spřátelení.Díky ti,je to mooooc hezký a udělalo mi to mega radost. jezebellofpain.blog.cz/

Masová směs se silným účinkem

23. května 2007 v 21:17 | Mišule |  Kouzla
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!

Tento recept užívají ženy po celém světe odnepaměti. Způsobuje,že se stanete nejen neodolatelnou,ale dostanete se muži pod kůži a on jen těžko bude chtít být bez vás. Základní ingrediencí je směs součástí vašeho vlastního těla:krev,nehty a chloupky z podpaží a přirození. Tři drobně rozstříhané chloupečky,tři kapičky krve z levého malíčku a jemně opilované nehty přidejte jako vzácné koření na hotový pokrm. Směs můžete také zapéct do koláče. Tento způsob je neomylný. Jeho účinek je téměř okamžitý.(Zní to sice divně,ale vážně to funguje! Taky sem to zkoušela-výsledek vynikající!)

Bájný kámen-Vlaštovčí kámen

23. května 2007 v 17:29 | Mišule |  Drahé kameny
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!

Červený,bílý,hnědý a zelený kamínek se vyjímal z hrdélek mladých vlaštovek. Vlaštovičky se však nesměly dotknout země,kamene ani vody. Léčí nemoci,bolesti hlavy a očí,pomáhají proti pokušení,kouzelným rostlinám,zlým skřítkům a čarodějnicím. Nejvíce odrážejí útoky černé magie. Je-li někdo poblouzněn nebo očarován,staří vykřesat jednu malou jiskřičku z vlaštovčího kamene,a nešťastník okamžitě prohlédne a dostane se z pout zlé moci.

Bájný kámen-Hadí jazyk

23. května 2007 v 17:28 | Mišule |  Drahé kameny
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!
Hadí jazyk je zkamenělina zubů obrovských pravěkých žraloků. Provrtaný se nosí na krku zavěšený na šňůrce. Přináší vítězství v boji,otevírá cestu k úspěchu a dodává dravost. Zasadíte-li jazyk do země,vyroste vám větší a jemnější úroda. Čarodějnicím pomáhá zdárně provádět i ty nejtajnější magické rituály. Mayové věřili,že zuby patří opeřeným hadům,jsou symbolem božského zjevení,a proto dokážou navodit vizi posvátného vidění spojenou s jinými světy.

Bájný kámen-Ropuší kámen

23. května 2007 v 17:27 | Mišule |  Drahé kameny
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Některé ropuchy nosí v hlavě kameny stejně jako hadi. Žabí kámen,kterému se také říká borax, matný a neprůhledný a má hnědou nebo šedou barvu. V podstatě je to velmi nevzhledný kámen,jeho cena je však veliká. Používá se jako mocný talisman proti otravám všeho druhu. Ve styku s lidskou kůží signalizuje otravu tím,že začne pálit. Je-li vhozen do otráveného jídla,rozžhaví se doruda. Ropuší kameny se vyráběly i uměle. Do žaludků ropuch se vkládaly obrázky a vyndaly se teprve poté,když žába přestala přijímat potravu a umřela. Sekrety,které ropucha vylučuje,na vzduchu krystalizují. Tyto krystaly obsahují velmi silné psychedelikum. Proto po ropuším kameni touží každá čarodějnice. Kámen je nedílnou součástí tajných magických nápojů a je silně afrodiziakální. Jenom si vzpomeňte na žabí královnu,kterou políbil princ. V mžiku se do poruchy zamiloval a chtěl si ji vzít za ženu. Ať si myslíte,co chcete,ropuší kámen je zázračný.

Bájný kámen-Hadí kámen

23. května 2007 v 17:25 | Mišule |  Drahé kameny
Pls kopčit se zdrojem nebo vůbec!!
Vzácný kámen,který zabraňuje otravám a mentálním útokům. Jeho majitel se stává mocným mágem,který je nepostižitelný,protože dokáže zničit účinky černé magie. V případě uštknutím jedovatým hadem se přikládal kámen na ránu,aby vysál z těla všechen jed. získat hadí kámen není nikterak snadné. Roste v hlavě velkého hada. Jenom špička kamene vyčnívá hadovi mezi očima a vypadá jako jiskřivá korunka,proto je tento had považován za hadího krále. Král se ukrývá na nepřístupných místech a je chráněn všemi ostatními hady. Komu se podaří najít hada s kamenem v hlavě,musí useknout nic netušícímu zvířeti hlavu ve spánku,aby v kameni nebyla zloba bránícího se hada. Šťastný majitel získá průsvitně bílý kámen nedozírné krásy,který mu přinese nepřemožitelnost a štěstí. Kámen se nesmí brousit ani jinak upravovat, aby neztratil svou sílu.